MF1PLUS6001DA4/03,
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb MF1PLUS6001DA4/03, med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb MF1PLUS6001DA4/03, med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | MF1PLUS6001DA4/03, |
|---|---|
| Fabrikant | NXP Semiconductors / Freescale |
| Beskrivelse | IC SMART CARD 2KB EEPROM MOA4 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 33000 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.256 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
Product parameter
| Varenummer | MF1PLUS6001DA4/03, |
|---|---|
| Fabrikant | NXP Semiconductors / Freescale |
| Beskrivelse | IC SMART CARD 2KB EEPROM MOA4 |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 94062 pcs |
| Kategori | RF / IF og RFID |
| Spænding - Supply | - |
| Type | RFID Transponder |
| Leverandør Device Package | PLLMC |
| standarder | ISO 14443, MIFARE |
| Serie | MIFARE PLUS™ |
| Emballage | Tape & Reel (TR) |
| Pakke / tilfælde | MOA4, Smart Card Module |
| Andre navne | 935290207118 |
| Driftstemperatur | -25°C ~ 70°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| grænseflade | UART |
| Frekvens | 13.56MHz |
| Detaljeret beskrivelse | RFID Transponder IC 13.56MHz ISO 14443, MIFARE UART MOA4, Smart Card Module |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle NXP Semiconductors / Freescale serie elektroniske komponenter. Vi har 94062 stykker NXP Semiconductors / Freescale MF1PLUS6001DA4/03, på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
MF1PH4131DUF/01V - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
MIFARE PLUS EV1 - På lager:
74807
- En del#:
MF1PH4131DA4/01J - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
MIFARE PLUS EV1 - På lager:
57088
- En del#:
MF1PH4131DA4/02J - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
MIFAREA PLUS EV1 - På lager:
67224
- En del#:
MF1PLUS8001DA4/03, - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
IC SMART CARD 4KB EEPROM MOA4 - På lager:
63075
- En del#:
MF1PLUS6031DUD/03, - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
IC SMART CARD 2KB FFC UNCASED - På lager:
98434
- En del#:
MF1PLUS8001DA8/03, - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
CLHW - På lager:
65647
- En del#:
MF1PLUS6001DA8/03, - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
CLHW - På lager:
93435
- En del#:
MF1PLUS6031DA8/03, - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
CLHW - På lager:
81049
- En del#:
MF1PH4131DUD/01V - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
MIFARE PLUS EV1 - På lager:
60317
- En del#:
MF1PLUS6001DUD/03, - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
IC SMART CARD 2KB EEPROM FFC - På lager:
101585
- En del#:
MF1PLUS6001DA4/02 - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
IC SMART CARD 2KB EEPROM MOA4 - På lager:
5118
- En del#:
MF1PH4131DA6/01J - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
MIFARE PLUS EV1 - På lager:
70285
- En del#:
MF1PLUS6011DA4/02 - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
IC SMART CARD 2KB EEPROM MOA4 - På lager:
4462
- En del#:
MF1PH4101DUF/02V - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
MIFAREA PLUS EV1 - På lager:
70761
- En del#:
MF1PH4131DUF/02V - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
MIFAREA PLUS EV1 - På lager:
74884
- En del#:
MF1PH4131DA6/02J - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
MIFAREA PLUS EV1 - På lager:
60906
- En del#:
MF1PLUS6031DA4/03, - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
IC MIFARE PLUS SMART CARD PLLMC - På lager:
87737
- En del#:
MF1PH4131DUD/02V - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
MIFAREA PLUS EV1 - På lager:
65775
- En del#:
MF1PLUS8001DA4/02 - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
IC SMART CARD 4KB EEPROM MOA4 - På lager:
3981
- En del#:
MF1PLUS8001DUD/03, - producenter:
NXP Semiconductors / Freescale - Beskrivelse:
IC SMART CARD 4KB EEPROM FFC - På lager:
72705

