EE-SPY302
Omron Automation & Safety
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb EE-SPY302 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb EE-SPY302 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | EE-SPY302 |
|---|---|
| Fabrikant | Omron Automation & Safety |
| Beskrivelse | SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 5 pcs | 10 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $20.389 | $19.37 | $17.84 | |||
| 25 pcs | 50 pcs | 100 pcs | |||
| $15.801 | $15.292 | $14.782 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | EE-SPY302 |
|---|---|
| Fabrikant | Omron Automation & Safety |
| Beskrivelse | SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 2552 pcs |
| Datablad | EE-SPY301-02/401-02 |
| Produktfoto | EE-SPY302.jpg |
| Kategori | Sensorer, Transducere |
| Spænding - Supply | 5 V ~ 24 V |
| Serie | - |
| Sensing Object | White Paper |
| Sensing Method | Reflective, Diffuse |
| Sensing Light | Infrared |
| Sensing Distance | 0.197" (5mm) |
| Emballage | Bulk |
| Pakke / tilfælde | PCB Mount |
| Output Configuration | NPN - Open Collector/Dark-ON |
| Andre navne | EE-SPY302-ND EESPY302 OR1045 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Funktioner | Supports Connection With PLCs |
| Detaljeret beskrivelse | Reflective, Diffuse Optical Sensor 0.197" (5mm) White Paper PCB Mount |
| Nuværende - Forsyning | 15mA |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Omron Automation & Safety serie elektroniske komponenter. Vi har 2552 stykker Omron Automation & Safety EE-SPY302 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
EE-SPY401 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - På lager:
2377
- En del#:
EE-SPY411 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - På lager:
2375
- En del#:
EE-SPX741 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - På lager:
1268
- En del#:
EE-SPX743 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - På lager:
1283
- En del#:
EE-SPX840 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - På lager:
1501
- En del#:
EE-SPY311 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - På lager:
2449
- En del#:
EE-SPX613-2 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
SENS PHOTOMICRO LQUD LEVL 12-24V - På lager:
766
- En del#:
EE-SPX843 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - På lager:
863
- En del#:
EE-SPY414 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
PHOTOINTERUPTER TRANSMISSIVE - På lager:
2259
- En del#:
EE-SPY801 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
SENSOR OPTO REFL 0MM-3MM PREWIRE - På lager:
754
- En del#:
EE-SPX841 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - På lager:
1281
- En del#:
EE-SPY301 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - På lager:
2513
- En del#:
EE-SPY412 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - På lager:
2248
- En del#:
EE-SPY312 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
SENSOR OPTO REFL 2MM-5MM SOLDER - På lager:
2442
- En del#:
EE-SPX742 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - På lager:
1220
- En del#:
EE-SPX842 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN LT-ON - På lager:
1687
- En del#:
EE-SPY402 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
SENSOR OPTO REFL 5MM THRU PCB - På lager:
2624
- En del#:
EE-SPX740 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
OPTO SENSOR SLOT TYPE NPN DK-ON - På lager:
1380
- En del#:
EE-SPY802 - producenter:
Omron Automation & Safety - Beskrivelse:
SENSOR OPTO REFL 0MM-3MM PREWIRE - På lager:
935
