AM-1816CA
Panasonic
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb AM-1816CA med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb AM-1816CA med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | AM-1816CA |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic |
| Beskrivelse | SOLAR CELL AM 96.7MM X 56.7MM |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri ved fritagelse / RoHS i overensstemmelse med fritagelse |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 50 pcs | 1000 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $3.917 | $3.526 | $2.351 | $2.155 | ||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | AM-1816CA |
|---|---|
| Fabrikant | Panasonic |
| Beskrivelse | SOLAR CELL AM 96.7MM X 56.7MM |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri ved fritagelse / RoHS i overensstemmelse med fritagelse |
| Mængde til rådighed | 15687 pcs |
| Datablad | Amorphous Silicon Solar Cells, Photosensors |
| Produktfoto | AM-1816CA.jpg |
| Kategori | Sensorer, Transducere |
| Spænding @ Pmpp | 3V |
| Spænding - Åbent kredsløb | 4.9V |
| Type | Amorphous |
| Størrelse / Dimension | 3.807" L x 2.232" W x 0.043" H (96.70mm x 56.70mm x 1.10mm) |
| Serie | Amorton |
| Strøm (watt) - Maks | 252µW |
| Pakke / tilfælde | Cells |
| Andre navne | 166643014 869-1005 AM-1816CA-DGK-E AM1816CA |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 60°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free by exemption / RoHS compliant by exemption |
| Detaljeret beskrivelse | Amorphous Solar Cell 252µW 4.9V |
| Nuværende @ Pmpp | 84µA |
| Nuværende - Kortslutning (Isc) | 94µA |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Panasonic serie elektroniske komponenter. Vi har 15687 stykker Panasonic AM-1816CA på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
AM-16106 - producenter:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Beskrivelse:
PUSHBUTTON SWITCH - På lager:
5887
- En del#:
AM-20.000MAGE-T - producenter:
TXC Corporation - Beskrivelse:
CRYSTAL 20.0000MHZ 12PF SMD - På lager:
116554
- En del#:
AM-22.5792MALI-T - producenter:
TXC Corporation - Beskrivelse:
CRYSTAL 22.5792MHZ 16PF SMD - På lager:
142931
- En del#:
AM-20.000MAPE-T - producenter:
TXC Corporation - Beskrivelse:
CRYSTAL 20.000MHZ 12PF SMD - På lager:
140509
- En del#:
AM-20.000MALI-T - producenter:
TXC Corporation - Beskrivelse:
CRYSTAL 20.000MHZ 16PF SMD - På lager:
117124
- En del#:
AM-18.080MALV-T - producenter:
TXC Corporation - Beskrivelse:
CRYSTAL 18.0800MHZ 8PF SMD - På lager:
115848
- En del#:
AM-18.432MAGQ-T - producenter:
TXC Corporation - Beskrivelse:
CRYSTAL 18.4320MHZ 10PF SMD - På lager:
123685
- En del#:
AM-24.000MAGE-T - producenter:
TXC Corporation - Beskrivelse:
CRYSTAL 24.0000MHZ 12PF SMD - På lager:
96989
- En del#:
AM-16103 - producenter:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Beskrivelse:
PUSHBUTTON SWITCH - På lager:
5185
- En del#:
AM-16107 - producenter:
Honeywell Sensing and Productivity Solutions - Beskrivelse:
PUSHBUTTON SWITCH - På lager:
4535
- En del#:
AM-18.080MEMV-T - producenter:
TXC Corporation - Beskrivelse:
CRYSTAL 18.080MHZ 8PF SMD - På lager:
114800

