F6S2-2M1Y
Panduit
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb F6S2-2M1Y med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb F6S2-2M1Y med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | F6S2-2M1Y |
|---|---|
| Fabrikant | Panduit |
| Beskrivelse | CABLE ASSEMB FIBER OPTIC SIMPLEX |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $9.568 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | F6S2-2M1Y |
|---|---|
| Fabrikant | Panduit |
| Beskrivelse | CABLE ASSEMB FIBER OPTIC SIMPLEX |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 3545 pcs |
| Datablad | F5/6/9S2-2MxY |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Simplex |
| Serie | - |
| Retur tab | 20dB |
| Vurderinger | OFNR |
| Andre navne | 7498304307 809416-001 Q2721766 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 3.3' (1.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic ST To ST 62.5/125 3.3' (1.0m) |
| Farve - stik | Black, Red |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Buffered Fiber |
| Kabeldiameter | 0.12" (3.0mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST |
| 1. konnektor | ST |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Panduit serie elektroniske komponenter. Vi har 3545 stykker Panduit F6S2-2M1Y på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
FM4MFA1058M - producenter:
Belden - Beskrivelse:
FMT OM4 MPO12(F-F) A 12F 58M - På lager:
127
- En del#:
FPD01SBS200 - producenter:
Carlo Gavazzi - Beskrivelse:
FIBRE PL STD 0.5MM DR 200CM - På lager:
629
- En del#:
FP3LD4F001M - producenter:
Belden - Beskrivelse:
FXPC OM3 4_LC_DX MPO12_F 1M - På lager:
375
- En del#:
FM4MMB2074MPUDA - producenter:
Belden - Beskrivelse:
FMT OM4 MPO12(M-M) B 24F 74M - På lager:
72
- En del#:
1-6435028-9 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
C/A 50/125 12FIB PLE MPO - På lager:
96
- En del#:
FM3MMC2006M - producenter:
Belden - Beskrivelse:
FMT OM3 MPO12(M-M) C 24F 6M - På lager:
215
- En del#:
FPSLDLD077MR2XY - producenter:
Belden - Beskrivelse:
FXPC OS2 LC_DX LC_DX 77M - På lager:
651
- En del#:
FPSSDST011M - producenter:
Belden - Beskrivelse:
FXPC OS2 SC_DX ST 11M - På lager:
2093
- En del#:
ECAM-FCA-A-D-E-06-1000 - producenter:
3M - Beskrivelse:
CAB ASSEMBLY 6 SCAPC&LCUPC 1000' - På lager:
88
- En del#:
1-1985340-1 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
CA 62.5 OFNP MPO-MTRJ SEC - På lager:
111
- En del#:
FM3MFA3015M - producenter:
Belden - Beskrivelse:
FMT OM3 MPO12(F-F) A 36F 15M - På lager:
142
- En del#:
FP1SDSD006M - producenter:
Belden - Beskrivelse:
FXPC OM1 SC_DX SC_DX 6M - På lager:
2709
- En del#:
4-1906071-2 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC BLU SC XG AQU - På lager:
621
- En del#:
3-6278199-0 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CA,50,MTRJ-ST - På lager:
1448
- En del#:
33571110105001 - producenter:
HARTING - Beskrivelse:
CABLE ASSEMBLY FO HYBRID LC DUPL - På lager:
545
- En del#:
FPSLILI014M - producenter:
Belden - Beskrivelse:
FXPC OS2 LC_UHD LC_UHD 14M - På lager:
1929
- En del#:
2-1918673-9 - producenter:
TE Connectivity AMP Connectors - Beskrivelse:
FO C/A LC MTRJ GRN 62.5 ORN - På lager:
990
- En del#:
FP3LDSD043MR2XA - producenter:
Belden - Beskrivelse:
FXPC OM3 LC_DX SC_DX 43M - På lager:
1195



