F912D5-5F35Y
Panduit
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb F912D5-5F35Y med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb F912D5-5F35Y med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | F912D5-5F35Y |
|---|---|
| Fabrikant | Panduit |
| Beskrivelse | 35 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE |
| Blyfri Status / RoHS Status | RoHS i overensstemmelse med fritagelse |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $139.464 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
Product parameter
| Varenummer | F912D5-5F35Y |
|---|---|
| Fabrikant | Panduit |
| Beskrivelse | 35 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE |
| Blyfri Status / RoHS Status | RoHS i overensstemmelse med fritagelse |
| Mængde til rådighed | 242 pcs |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode |
| Serie | - |
| RoHS Status | RoHS compliant by exemption |
| Retur tab | 55dB |
| Vurderinger | OFNP |
| Andre navne | 7498315839 |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 60°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 35.0' (10.7m) |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | 9/125 |
| Funktioner | Plenum Rated |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MTP To MTP 9/125 35.0' (10.7m) |
| Farve - stik | Green |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | Ribbon Fiber |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MTP |
| 1. konnektor | MTP |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Panduit serie elektroniske komponenter. Vi har 242 stykker Panduit F912D5-5F35Y på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
F912D5-5F168Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
168 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - På lager:
197
- En del#:
F912D5-5F20Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
20 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - På lager:
249
- En del#:
F912D5-5F190Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
190 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - På lager:
166
- En del#:
F91BN1NNNSNM002 - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
OS2 1 FIBER, 900M BUFFERED, PATC - På lager:
8494
- En del#:
F912D5-5F36Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
36 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - På lager:
251
- En del#:
F912D5-5F180Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
180 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - På lager:
187
- En del#:
F912D5-5F50Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
50 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - På lager:
246
- En del#:
F912D5-5F34Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
34 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - På lager:
279
- En del#:
F912D5-5F70Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
70 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - På lager:
212
- En del#:
F912D5-5F174Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
174 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - På lager:
206
- En del#:
F915-1/J - producenter:
Bussmann (Eaton) - Beskrivelse:
WASHER HD SCREW 8-32 SEMS - På lager:
59112
- En del#:
F912D5-5F60Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
60 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - På lager:
248
- En del#:
F912D5-5F28Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
28 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - På lager:
228
- En del#:
F91BN3NNNSNM001 - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
OS2 1 FIBER, 900M BUFFERED, PATC - På lager:
11755
- En del#:
F912D5-5F30Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
30 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - På lager:
220
- En del#:
F912D5-5F38Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
38 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - På lager:
240
- En del#:
F912D5-5F32Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
32 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RATE - På lager:
252
- En del#:
F91762-000 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CMD-0-9 - På lager:
5687
- En del#:
F91BN1NNNSNM001 - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
OS2 1 FIBER, 900M BUFFERED, PATC - På lager:
11790
- En del#:
F912D5-5F200Y - producenter:
Panduit - Beskrivelse:
200 FT-9M FLAT RIBBON PLENUM RAT - På lager:
156

