F92ERLNSNSNM001
Panduit
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb F92ERLNSNSNM001 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb F92ERLNSNSNM001 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | F92ERLNSNSNM001 |
|---|---|
| Fabrikant | Panduit |
| Beskrivelse | OS1/OS2 2-FIBER 1.6MM JACKET PAT |
| Blyfri Status / RoHS Status | RoHS Overensstemmelse |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $14.541 | $14.136 | $13.733 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 500 pcs | |||
| $13.329 | $12.925 | $12.521 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | F92ERLNSNSNM001 |
|---|---|
| Fabrikant | Panduit |
| Beskrivelse | OS1/OS2 2-FIBER 1.6MM JACKET PAT |
| Blyfri Status / RoHS Status | RoHS Overensstemmelse |
| Mængde til rådighed | 2626 pcs |
| Datablad | Opti-Core®Patch Cords,Pigtail Spec Sheet |
| Produktfoto | F92ERLNSNSNM001.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex, OS2 |
| Serie | Opti-Core® |
| RoHS Status | RoHS Compliant |
| Retur tab | 55dB |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | 298-12644 |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 70°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | Not Applicable |
| Længde - Samlet | 32.8' (10.0m) |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.25dB |
| Fiber Type | 9/125 |
| Funktioner | Riser |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 9/125 32.8' (10.0m) |
| Farve - stik | Blue |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.06" (1.6mm) |
| Bend Radius | 16mm |
| 2. Connector | SC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Panduit serie elektroniske komponenter. Vi har 2626 stykker Panduit F92ERLNSNSNM001 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
TGL41-150A-E3/97 - producenter:
Electro-Films (EFI) / Vishay - Beskrivelse:
TVS DIODE 128V 207V DO213AB - På lager:
385305
