1409792
Phoenix Contact
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1409792 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1409792 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1409792 |
|---|---|
| Fabrikant | Phoenix Contact |
| Beskrivelse | ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.653 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1409792 |
|---|---|
| Fabrikant | Phoenix Contact |
| Beskrivelse | ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 2079 pcs |
| Datablad | 1409792 Datasheet |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex, OM4 |
| Serie | - |
| Retur tab | 35dB |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | FOC-SC:A-LC:A-GZ03/1 |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 60°C |
| Længde - Samlet | 3.3' (1.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | IP20 |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 50/125 3.3' (1.0m) |
| Farve - stik | Beige, Black, Violet |
| Farve - Kabel | Violet |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | 15mm |
| 2. Connector | SC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Phoenix Contact serie elektroniske komponenter. Vi har 2079 stykker Phoenix Contact 1409792 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1409810 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
FOC-SC:A-SJ:A-GZ01/1 - På lager:
1416
- En del#:
1409789 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
FOC-LC:A-LC:A-GZ03/1 - På lager:
1950
- En del#:
1409724 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
VALVE CONNECTORS 3-POSITION PLUG - På lager:
3426
- En del#:
1409801 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
2332
- En del#:
1409787 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
2162
- En del#:
1409793 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
2075
- En del#:
1409790 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
2036
- En del#:
1409794 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
HC-B 6-TMS-EEE-PR-DI - På lager:
30778
- En del#:
1409811 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
1993
- En del#:
1409804 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
HC-B 10-TMS-EEE-PR-DI - På lager:
24459
- En del#:
1409799 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
1967
- En del#:
1409788 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
1752
- En del#:
1409796 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
1817
- En del#:
1409798 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
2047
- En del#:
1409797 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
1932
- En del#:
1409791 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
2201

