1409818
Phoenix Contact
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1409818 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1409818 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1409818 |
|---|---|
| Fabrikant | Phoenix Contact |
| Beskrivelse | ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $16.767 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1409818 |
|---|---|
| Fabrikant | Phoenix Contact |
| Beskrivelse | ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 2316 pcs |
| Datablad | 1409818 Datasheet |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, OM3 |
| Serie | - |
| Retur tab | 35dB |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | FOC-ST:A-LC:A-GZ02/1 |
| Driftstemperatur | -10°C ~ 60°C |
| Længde - Samlet | 3.3' (1.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | - |
| Indsætnings tab | 0.30dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | IP20 |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC To ST (2) 50/125 3.3' (1.0m) |
| Farve - stik | Aqua, Black, Red |
| Farve - Kabel | Aqua |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | 15mm |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | LC |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Phoenix Contact serie elektroniske komponenter. Vi har 2316 stykker Phoenix Contact 1409818 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1409821 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
2177
- En del#:
1409801 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
2332
- En del#:
1409817 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
HC-B 16-TMS-EEE-PR-DI - På lager:
20295
- En del#:
1409816 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
CABLE ASSY FIBER OPTIC - På lager:
2286
- En del#:
1409811 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
1993
- En del#:
1409822 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
2279
- En del#:
1409855 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
554
- En del#:
1409824 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
2224
- En del#:
1409833 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
HC-B 32-TMS-EEE-PR-DI - På lager:
14827
- En del#:
1409812 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
2178
- En del#:
1409820 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
HC-B 24-TMS-EEE-PR-DI - På lager:
26438
- En del#:
1409813 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
FOC-SJ:A-SJ:A-GZ01/1 - På lager:
1354
- En del#:
1409856 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
804
- En del#:
1409823 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
2216
- En del#:
1409846 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
METAL SCREW CONNECTION UP TO 5 B - På lager:
2465
- En del#:
1409814 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
1739
- En del#:
1409804 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
HC-B 10-TMS-EEE-PR-DI - På lager:
24459
- En del#:
1409819 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
2637
- En del#:
1409815 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
ASSEMBLED FO CABLE ZIP CORD CABL - På lager:
1921
- En del#:
1409810 - producenter:
Phoenix Contact - Beskrivelse:
FOC-SC:A-SJ:A-GZ01/1 - På lager:
1416

