QAM-TX2-433
RF Solutions
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb QAM-TX2-433 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb QAM-TX2-433 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | QAM-TX2-433 |
|---|---|
| Fabrikant | RF Solutions |
| Beskrivelse | MODULE AM TRANSMITTER |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.261 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | QAM-TX2-433 |
|---|---|
| Fabrikant | RF Solutions |
| Beskrivelse | MODULE AM TRANSMITTER |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 16883 pcs |
| Datablad | QAM-TX2 Datasheet |
| Produktfoto | QAM-TX2-433.jpg |
| Kategori | RF / IF og RFID |
| Skrivbar hukommelse | - |
| Spænding - Output | - |
| Software | - |
| Signalkonditionering | - |
| Shell Style | 1.5 V ~ 15 V |
| Serie | - |
| RoHS Status | Bulk |
| Ripple Current - Lavfrekvens | General Purpose |
| Polarisering | 4-SMD Module |
| Andre navne | QAM-TX2-433RED |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer | QAM-TX2-433 |
| Input Range | Solder Pad |
| Frekvens - Nedre | Castellation |
| Frekvens | 433MHz |
| Funktioner | - |
| Udvidet beskrivelse | RF Transmitter ASK 433MHz Castellation Antenna 4-SMD Module |
| Beskrivelse | MODULE AM TRANSMITTER |
| Spole type | ASK |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle RF Solutions serie elektroniske komponenter. Vi har 16883 stykker RF Solutions QAM-TX2-433 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
QAM-RX10-433 - producenter:
RF Solutions - Beskrivelse:
AM SUPER HETERODYNE RECEIVER 3-5 - På lager:
30441
- En del#:
SX1243IULTRT - producenter:
Semtech - Beskrivelse:
IC 310-928MHZ TRANSMITTER 8-DFN - På lager:
116892
- En del#:
QAM-RX1-433 - producenter:
RF Solutions - Beskrivelse:
MOD RCVR AM SUPER HETERDYNE SMT - På lager:
4681
- En del#:
QAM-TX1-433 - producenter:
RF Solutions - Beskrivelse:
TRANSMITTER MOD AM 433MHZ 5V - På lager:
17120
- En del#:
SI4012-C1001GTR - producenter:
Energy Micro (Silicon Labs) - Beskrivelse:
TRANSMITTER RF 27-960MHZ 10-MSOP - På lager:
69845
- En del#:
QAM-TX2-433 - producenter:
RF Solutions - Beskrivelse:
MODULE AM TRANSMITTER - På lager:
16883
- En del#:
MAX1479ATE+ - producenter:
Maxim Integrated - Beskrivelse:
IC TRANSMITTER ASK/FSK 16-TQFN - På lager:
74227
- En del#:
QAM-RX4-433 - producenter:
RF Solutions - Beskrivelse:
RECEIVER HETRODYNE AM SUPER - På lager:
5679
- En del#:
BH1425GWL-E2 - producenter:
LAPIS Semiconductor - Beskrivelse:
IC WIRELESS AUDIO LINK UCSP5OL3 - På lager:
10940
- En del#:
FMRTFQ1-315 - producenter:
RF Solutions - Beskrivelse:
TRANSMITTER FM HYBRID 315MHZ - På lager:
5322
- En del#:
QAM-RX2-433 - producenter:
RF Solutions - Beskrivelse:
RECEIVER REGEN AM SUPER 433MHZ - På lager:
5496
- En del#:
ATA5756-6DPY 71 - producenter:
Micrel / Microchip Technology - Beskrivelse:
IC XMITTER UHF 315MHZ 10TSSOP - På lager:
5179
- En del#:
CC1070RSQR - producenter:
N/A - Beskrivelse:
IC RF TX FOR NARROWBAND 20-QFN - På lager:
32701
- En del#:
ATA8402C-6AQY-66 - producenter:
Micrel / Microchip Technology - Beskrivelse:
IC TX UHF ASK/FSK 433MHZ 8TSSOP - På lager:
82938
- En del#:
QAM-TX3-433 - producenter:
RF Solutions - Beskrivelse:
TRANSMITTER MOD AM 433MHZ 12V - På lager:
16096
- En del#:
QAM-RX5-433 - producenter:
RF Solutions - Beskrivelse:
MOD RCVR AM SUPER HETERDYNE SIL - På lager:
5050
- En del#:
MAX2363ETM+ - producenter:
Maxim Integrated - Beskrivelse:
IC TRANSMITTER QUAD 48TQFN - På lager:
5475
- En del#:
QAM-RX3-433 - producenter:
RF Solutions - Beskrivelse:
MOD RCVR AM SUPER HETERDYNE - På lager:
4086
