N304-010
Tripp Lite
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N304-010 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N304-010 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | N304-010 |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $6.719 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | N304-010 |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 5686 pcs |
| Datablad | N304-010 |
| Produktfoto | N304-010.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Vurderinger | FDDI, OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer | N304-010 |
| Længde - Samlet | 62.5/125 |
| Jakke (Isolering) Materiale | 0.20dB |
| Indsætnings tab | Black, Orange |
| Køn | Twin Zip |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Udvidet beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 62.5/125 10.0' (3.1m) |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Kontakt opsigelse | - |
| Farve - stik | Orange |
| Farve - Kabel | - |
| Kanaler | ST (2) |
| Bend Radius | 10.0' (3.1m) |
| 2. Connector | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Tripp Lite serie elektroniske komponenter. Vi har 5686 stykker Tripp Lite N304-010 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
N304-30M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 100FT - På lager:
1925
- En del#:
N3030 RFI 2 - producenter:
APM Hexseal - Beskrivelse:
PUSHBUTTON FULL BOOT GRAY - På lager:
13618
- En del#:
N304-05M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - På lager:
4651
- En del#:
N3030 2 - producenter:
APM Hexseal - Beskrivelse:
PUSHBUTTON FULL BOOT GRAY - På lager:
50986
- En del#:
N3030 45 - producenter:
APM Hexseal - Beskrivelse:
PUSHBUTTON FULL BOOT GREEN - På lager:
42088
- En del#:
N304-003 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - På lager:
6370
- En del#:
N306-001 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 1' - På lager:
6135
- En del#:
N304-06M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 20' - På lager:
3883
- En del#:
N306-006 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - På lager:
5415
- En del#:
N306-003 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - På lager:
6656
- En del#:
N304-006 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - På lager:
6086
- En del#:
N3030 44 - producenter:
APM Hexseal - Beskrivelse:
PUSHBUTTON FULL BOOT RED - På lager:
45533
- En del#:
N304-10M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - På lager:
3432
- En del#:
N3030B 4 - producenter:
APM Hexseal - Beskrivelse:
PUSHBUTTON HALF BOOT CLEAR - På lager:
27780
- En del#:
N3030 65 - producenter:
APM Hexseal - Beskrivelse:
PUSHBUTTON FULL BOOT YELLOW - På lager:
41265
- En del#:
N304-025 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 25' - På lager:
3874
