N312-03M
Tripp Lite
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N312-03M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N312-03M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | N312-03M |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | N312-03M |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 5312 pcs |
| Datablad | N312-03M Datasheet |
| Produktfoto | N312-03M.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | FDDI, OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 10.0' (3.1m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.20dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic MT-RJ To MT-RJ 62.5/125 10.0' (3.1m) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | MT-RJ |
| 1. konnektor | MT-RJ |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Tripp Lite serie elektroniske komponenter. Vi har 5312 stykker Tripp Lite N312-03M på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
N316-04M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 13FT - På lager:
5383
- En del#:
N316-06M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE20FT - På lager:
4601
- En del#:
N310-010 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - På lager:
4641
- En del#:
N316-01M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - På lager:
10121
- En del#:
N310-30M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 30M - På lager:
2555
- En del#:
N314-01M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - På lager:
3824
- En del#:
N314-15M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - På lager:
2529
- En del#:
N310-05M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - På lager:
4812
- En del#:
N314-05M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - På lager:
3075
- En del#:
N310-08M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 26FT - På lager:
4753
- En del#:
N314-02M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 2M - På lager:
4016
- En del#:
N312-01M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - På lager:
4422
- En del#:
N316-05M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - På lager:
4492
- En del#:
N310-003 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - På lager:
4391
- En del#:
N316-02M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 2M - På lager:
9514
- En del#:
N312-02M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 2M - På lager:
4666
- En del#:
N310-006 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - På lager:
4770
- En del#:
N314-03M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - På lager:
3548
- En del#:
N316-03M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - På lager:
9054
