N318-07M
Tripp Lite
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N318-07M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N318-07M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | N318-07M |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 23FT |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $8.198 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | N318-07M |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 23FT |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4498 pcs |
| Datablad | N318-07M |
| Produktfoto | N318-07M.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Vurderinger | FDDI, OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Producentens varenummer | N318-07M |
| Længde - Samlet | 62.5/125 |
| Jakke (Isolering) Materiale | 0.20dB |
| Indsætnings tab | Beige, Black, Red |
| Køn | Twin Zip |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Udvidet beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To ST (2) 62.5/125 23.0' (7.0m) |
| Beskrivelse | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 23FT |
| Kontakt opsigelse | - |
| Farve - stik | Orange |
| Farve - Kabel | - |
| Kanaler | ST (2) |
| Bend Radius | 23.0' (7.0m) |
| 2. Connector | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Tripp Lite serie elektroniske komponenter. Vi har 4498 stykker Tripp Lite N318-07M på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
N316-13M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 13M - På lager:
3256
- En del#:
N316-20M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 65' - På lager:
1912
- En del#:
N318-10M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - På lager:
3256
- En del#:
N316-15M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - På lager:
2842
- En del#:
N318-20M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 65FT - På lager:
1915
- En del#:
N316-06M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE20FT - På lager:
4601
- En del#:
N316-07M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 23FT - På lager:
4857
- En del#:
N318-09M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 30FT - På lager:
3246
- En del#:
N316-10M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - På lager:
4099
- En del#:
N318-15M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - På lager:
2384
- En del#:
N318-06M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 20FT - På lager:
4411
- En del#:
N318-08M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 26FT - På lager:
4052
- En del#:
N316-25M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 82FT - På lager:
2400
- En del#:
N318-05M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - På lager:
4330
- En del#:
N318-01M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - På lager:
9653
- En del#:
N318-02M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 2M - På lager:
8956
- En del#:
N318-50M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE - På lager:
1358
- En del#:
N318-30M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 100FT - På lager:
1977
- En del#:
N316-30M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 100FT - På lager:
2041
- En del#:
N318-03M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - På lager:
7017
