N352-02M
Tripp Lite
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N352-02M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N352-02M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | N352-02M |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $9.108 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | N352-02M |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4237 pcs |
| Datablad | N352-02M Datasheet |
| Produktfoto | N352-02M.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | FDDI, OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 6.6' (2.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.20dB |
| Fiber Type | 8.3/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic ST (2) To ST (2) 8.3/125 6.6' (2.0m) |
| Farve - stik | Black |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | ST (2) |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Tripp Lite serie elektroniske komponenter. Vi har 4237 stykker Tripp Lite N352-02M på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
N352-15M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT - På lager:
3026
- En del#:
N354-15M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 15M - På lager:
2578
- En del#:
N352-01M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 3FT - På lager:
3683
- En del#:
N352-05M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - På lager:
2993
- En del#:
N354-09M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 9M - På lager:
2336
- En del#:
N352-03M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - På lager:
3676
- En del#:
N354-05M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 5M - På lager:
3204
- En del#:
N354-03M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' - På lager:
3566
- En del#:
N354-02M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - På lager:
3889
- En del#:
N354-01M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - På lager:
4609
