N354-02M
Tripp Lite
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N354-02M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N354-02M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | N354-02M |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $8.948 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | N354-02M |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 3889 pcs |
| Datablad | N354-02M Datasheet |
| Produktfoto | N354-02M.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | FDDI, OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 6.6' (2.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.20dB |
| Fiber Type | 8.3/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To ST (2) 8.3/125 6.6' (2.0m) |
| Farve - stik | Black, Blue |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | ST (2) |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Tripp Lite serie elektroniske komponenter. Vi har 3889 stykker Tripp Lite N354-02M på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
ESQT-106-02-H-D-558 - producenter:
Samtec, Inc. - Beskrivelse:
ELEVATED 2MM SOCKETS - På lager:
16287
- En del#:
EBM31DCTS - producenter:
Sullins Connector Solutions - Beskrivelse:
CONN EDGE DUAL FMALE 62POS 0.156 - På lager:
15333
