N366-15M
Tripp Lite
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N366-15M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N366-15M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | N366-15M |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $13.254 | $11.965 | $11.463 | |||
| 50 pcs | 100 pcs | 250 pcs | |||
| $10.747 | $10.389 | $9.815 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | N366-15M |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50FT |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 3567 pcs |
| Datablad | N366-15M Datasheet |
| Produktfoto | N366-15M.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Singlemode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | FDDI, OFNR |
| Andre navne | N366-15M-ND TL2123 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 49.2' (15.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.20dB |
| Fiber Type | 8.3/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To SC Duplex 8.3/125 49.2' (15.0m) |
| Farve - stik | Blue |
| Farve - Kabel | Yellow |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | SC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Tripp Lite serie elektroniske komponenter. Vi har 3567 stykker Tripp Lite N366-15M på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
N366-10M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' - På lager:
3346
- En del#:
N366-30M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 30M - På lager:
2211
- En del#:
N366-01M-AP - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 3FT - På lager:
2373
- En del#:
N366-03M-AP - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - På lager:
1696
- En del#:
N368-07M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 23FT - På lager:
2437
- En del#:
N366-20M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 20M - På lager:
3173
- En del#:
N366-01M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 1M - På lager:
7826
- En del#:
N368-01M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 3FT - På lager:
6036
- En del#:
N366-02M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - På lager:
7470
- En del#:
N366-50M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 50M - På lager:
1737
- En del#:
N366-05M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - På lager:
4913
- En del#:
N366-25M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 82FT - På lager:
1761
- En del#:
N368-05M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 16FT - På lager:
5416
- En del#:
N366-07M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CBL LC-SC DUPLX 7M - På lager:
4615
- En del#:
N366-03M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - På lager:
6157
- En del#:
N366-02M-AP - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 6FT - På lager:
2269
- En del#:
N368-10M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - På lager:
4594
- En del#:
N3627-L302RB - producenter:
3M - Beskrivelse:
CONN HEADER 48POS R/A .100 GOLD - På lager:
3229
- En del#:
N368-03M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 10FT - På lager:
5668
- En del#:
N368-02M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - På lager:
5253
