N506-01M
Tripp Lite
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N506-01M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N506-01M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | N506-01M |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.117 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | N506-01M |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4514 pcs |
| Datablad | N506-01M Datasheet |
| Produktfoto | N506-01M.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | FDDI, OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 3.3' (1.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.20dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 50/125 3.3' (1.0m) |
| Farve - stik | Black, Red |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.03" (0.9mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | SC Duplex |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Tripp Lite serie elektroniske komponenter. Vi har 4514 stykker Tripp Lite N506-01M på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
N50B-01 - producenter:
American Hakko Products, Inc. - Beskrivelse:
NOZZLE .8MM EX FR300 817 808 807 - På lager:
5298
- En del#:
N506-30M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 98' - På lager:
1432
- En del#:
N506-10M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 33' - På lager:
2913
- En del#:
N5030S 1 - producenter:
APM Hexseal - Beskrivelse:
TOGGLE FULL BOOT GRAY - På lager:
40989
- En del#:
N504-05M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABL SC/ST - På lager:
3855
- En del#:
N5045 1 - producenter:
APM Hexseal - Beskrivelse:
PUSHBUTTON FULL BOOT GRAY - På lager:
47007
- En del#:
N506-15M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 50' - På lager:
2850
- En del#:
N5040G 2 - producenter:
APM Hexseal - Beskrivelse:
PUSHBUTTON FULL BOOT GRAY - På lager:
38711
- En del#:
N5030S RFI - producenter:
APM Hexseal - Beskrivelse:
TOGGLE FULL BOOT GRAY - På lager:
9725
- En del#:
N506-09M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
FIBER OPTIC PATCH CBL SC/SC 30' - På lager:
3971
- En del#:
N5045 12 - producenter:
APM Hexseal - Beskrivelse:
PUSHBUTTON FULL BOOT BLACK - På lager:
35422
- En del#:
N5040 2 - producenter:
APM Hexseal - Beskrivelse:
PUSHBUTTON FULL BOOT GRAY - På lager:
37204
- En del#:
N504-02M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABL SC/ST 6' - På lager:
5838
- En del#:
N5032B 1 - producenter:
APM Hexseal - Beskrivelse:
TOGGLE HALF BOOT GRAY - På lager:
41940
- En del#:
N506-50M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 164' - På lager:
1500
- En del#:
N506-05M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - På lager:
4002
- En del#:
N506-02M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 2M - På lager:
3941
- En del#:
N5040R 2 - producenter:
APM Hexseal - Beskrivelse:
PUSHBUTTON FULL BOOT GRAY - På lager:
37477
- En del#:
N50B-02 - producenter:
American Hakko Products, Inc. - Beskrivelse:
NOZZLE 1MM EXT FR300 817 808 807 - På lager:
4763
