N520-07M
Tripp Lite
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N520-07M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N520-07M med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | N520-07M |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | FIBER PATCH CABLE LC/LC 23FT |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 25 pcs | 50 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $8.743 | $7.893 | $7.563 | $7.09 | ||
| 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | |||
| $6.854 | $6.476 | $6.287 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | N520-07M |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | FIBER PATCH CABLE LC/LC 23FT |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 5704 pcs |
| Datablad | N520-07M Datasheet |
| Produktfoto | N520-07M.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | FDDI, OFNR |
| Andre navne | N520-07M-ND TL1534 |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 23.0' (7.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.20dB |
| Fiber Type | 50/125 |
| Funktioner | Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic LC Duplex To LC Duplex 50/125 23.0' (7.0m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | 0.03" (0.9mm) |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | LC Duplex |
| 1. konnektor | LC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Tripp Lite serie elektroniske komponenter. Vi har 5704 stykker Tripp Lite N520-07M på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
CPS19-NC00A10-SNCCWTNF-AI0RMVAR-W1042-S - producenter:
Schurter - Beskrivelse:
SWITCH PUSH SPST-NC 100MA 42V - På lager:
4308
