8813330000
Weidmuller
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 8813330000 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 8813330000 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 8813330000 |
|---|---|
| Fabrikant | Weidmuller |
| Beskrivelse | SYSTEM CABLE |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $17.14 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 8813330000 |
|---|---|
| Fabrikant | Weidmuller |
| Beskrivelse | SYSTEM CABLE |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1773 pcs |
| Datablad | Industrial Ethernet Catalog |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex, GOF, OM1 |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | - |
| Andre navne | IE-FM6Z2VO0001MSD0SD0X |
| Driftstemperatur | -5°C ~ 75°C |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 3.3' (1.0m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | - |
| Fiber Type | - |
| Funktioner | Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 3.3' (1.0m) |
| Farve - stik | Black, Red |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | 60mm |
| 2. Connector | SC Duplex |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Weidmuller serie elektroniske komponenter. Vi har 1773 stykker Weidmuller 8813330000 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
8814 - producenter:
Keystone Electronics Corp. - Beskrivelse:
BRD SPT SNAP LOCK NYLON 1" - På lager:
575762
- En del#:
881378-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN RCPT HSG 0.25 2POS BLACK - På lager:
255982
- En del#:
8813490000 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
CONN DUST CAP BLACK - På lager:
31806
- En del#:
881339-2 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN MALE TAB SLEEVE 0.25 1POS - På lager:
1122619
- En del#:
8813390000 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CABLE - På lager:
1468
- En del#:
881339-1 - producenter:
Agastat Relays / TE Connectivity - Beskrivelse:
CONN MALE TAB SLEEVE 0.25 1POS - På lager:
1478578
- En del#:
8813210000 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
CABLE CAT5 8COND 26AWG 328.1' - På lager:
160
- En del#:
8813400000 - producenter:
Weidmuller - Beskrivelse:
FIBER OPTIC CABLE - På lager:
1497

