IHSR36F6
APEM Inc.
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb IHSR36F6 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb IHSR36F6 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | IHSR36F6 |
|---|---|
| Fabrikant | APEM Inc. |
| Beskrivelse | SWITCH PUSH HALL EFF 50MA 28V |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 25 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $19.332 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | IHSR36F6 |
|---|---|
| Fabrikant | APEM Inc. |
| Beskrivelse | SWITCH PUSH HALL EFF 50MA 28V |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1940 pcs |
| Datablad | IHS,IHL Series BrochureIHS,IHL SeriesIH Series News Alert |
| Produktfoto | IHSR36F6.jpg |
| Kategori | Skifter |
| Spænding - Udgang (Max) | 28V |
| Rejsesortiment | 1.7mm |
| Afslutningsstil | Wire Leads |
| Skiftfunktion | Off-Mom |
| Forsyningsspænding | 3.5 ~ 24VDC |
| Forsyningstrøm | Varies by Supply Voltage |
| Serie | IH |
| Emballage | Tray |
| Andre navne | 679-2664 |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 85°C |
| Operating Force | 612gf |
| Monteringstype | Panel Mount, Front |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | IP67 - Dust Tight, Waterproof |
| Detaljeret beskrivelse | Pushbutton Hall Effect Switch 50mA 28V |
| Nuværende - Output (Max) | 50mA |
| Kredsløb | Single |
| Kropsfarve | Black |
| Aktuator Type | Round Button |
| Aktuator Farve | Red |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle APEM Inc. serie elektroniske komponenter. Vi har 1940 stykker APEM Inc. IHSR36F6 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
IHSM7832RG470L - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 47UH 2.6A 120 MOHM SMD - På lager:
36514
- En del#:
IHSR4040DZERR13M51 - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
IHSR-4040DZ-51 .13 20% ER E3 - På lager:
69131
- En del#:
IHSM7832RG822L - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 8.2MH 170MA 21.8 OHM - På lager:
35663
- En del#:
IHSM7832RG681L - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 680UH 630MA 1.58 OHM - På lager:
32386
- En del#:
IHSM7832RG6R8L - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 6.8UH 5.6A 28 MOHM SMD - På lager:
41876
- En del#:
IHSM7832RG472L - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 4.7MH 230MA 10.6 OHM - På lager:
37012
- En del#:
IHSM7832RG392L - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 3.9MH 250MA 9.14 OHM - På lager:
33373
- En del#:
IHSM7832RG8R2L - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 8.2UH 5.3A 32 MOHM SMD - På lager:
36743
- En del#:
IHSM7832RG560L - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 56UH 2.4A 140 MOHM SMD - På lager:
40365
- En del#:
IHSM7832RG390L - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 39UH 2.8A 95 MOHM SMD - På lager:
34390
- En del#:
IHSM7832RG391L - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 390UH 800MA 819 MOHM - På lager:
36720
- En del#:
IHSM7832RG562L - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 5.6MH 210MA 11.8 OHM - På lager:
39071
- En del#:
IHSM7832RG680L - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 68UH 2.1A 160 MOHM SMD - På lager:
38408
- En del#:
IHSM7832RG561L - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 560UH 680MA 1.2 OHM - På lager:
38371
- En del#:
IHSM7832RG820K - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 82UH 1.9A 184 MOHM SMD - På lager:
34741
- En del#:
IHSM7832RG470K - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 47UH 2.6A 120 MOHM SMD - På lager:
31420
- En del#:
IHSM7832RG3R3L - producenter:
Dale / Vishay - Beskrivelse:
FIXED IND 3.3UH 8.1A 17 MOHM SMD - På lager:
37796
