A-TB750-VI08V
ASSMANN WSW Components
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb A-TB750-VI08V med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb A-TB750-VI08V med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | A-TB750-VI08V |
|---|---|
| Fabrikant | ASSMANN WSW Components |
| Beskrivelse | TERMINAL BLOCK |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 800 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $0.558 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | A-TB750-VI08V |
|---|---|
| Fabrikant | ASSMANN WSW Components |
| Beskrivelse | TERMINAL BLOCK |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 64427 pcs |
| Datablad | A-TB750-VIxxV Drawing |
| Kategori | Tilslutninger, sammenkoblinger |
| Trådafslutning | Screw - Rising Cage Clamp |
| Wire Gauge | 12-28 AWG |
| Spænding | 300V |
| Drejningsmoment - Skrue | 0.4 Nm (3.5 Lb-In) |
| Serie | A-TB750 |
| Skruetråd | M3 |
| Skrue Materiale - Plating | Steel - Zinc Plated |
| Positioner pr. Niveau | 8 |
| Tonehøjde | 0.295" (7.50mm) |
| Emballage | Bulk |
| Driftstemperatur | -40°C ~ 115°C |
| Antal niveauer | 1 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Parring orientering | Vertical with Board |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Boligmateriale | Thermoplastic |
| Funktioner | Interlocking (Side) |
| Detaljeret beskrivelse | 8 Position Wire to Board Terminal Block Vertical with Board 0.295" (7.50mm) Through Hole |
| Nuværende | 16A |
| Kontaktmateriale - Plating | - |
| Farve | Green |
| Clamp Materiale - Plating | Brass - Nickel Plated |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle ASSMANN WSW Components serie elektroniske komponenter. Vi har 64427 stykker ASSMANN WSW Components A-TB750-VI08V på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
A-TB750-VI06V - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
81902
- En del#:
A-TB750-VI12V - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
40269
- En del#:
A-TB750-VI04H - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
72926
- En del#:
A-TB750-VI12H - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
38362
- En del#:
A-TB750-VI09V - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
48954
- En del#:
A-TB750-VI08H - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
62762
- En del#:
A-TB750-VI05V - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
85372
- En del#:
A-TB750-VI10V - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
43680
- En del#:
A-TB750-VI11H - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
41259
- En del#:
A-TB750-VI13V - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
33797
- En del#:
A-TB750-VI10H - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
44031
- En del#:
A-TB750-VI11V - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
43388
- En del#:
A-TB750-VI06H - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
83914
- En del#:
A-TB750-VI05H - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
56557
- En del#:
A-TB750-VI03V - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
108522
- En del#:
A-TB750-VI09H - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
51328
- En del#:
A-TB750-VI04V - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
85910
- En del#:
A-TB750-VI07H - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
71151
- En del#:
A-TB750-VI13H - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
37776
- En del#:
A-TB750-VI07V - producenter:
ASSMANN WSW Components - Beskrivelse:
TERMINAL BLOCK - På lager:
67959

