0430300004-10-A8
Affinity Medical Technologies - a Molex company
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 0430300004-10-A8 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 0430300004-10-A8 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 0430300004-10-A8 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | 10" PRE-CRIMP 3048 ORANGE |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 10 pcs | 100 pcs | 250 pcs | 500 pcs | 1000 pcs |
|---|---|---|---|---|---|
| $0.229 | $0.197 | $0.179 | $0.161 | $0.143 | |
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 0430300004-10-A8 |
|---|---|
| Fabrikant | Affinity Medical Technologies - a Molex company |
| Beskrivelse | 10" PRE-CRIMP 3048 ORANGE |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 130538 pcs |
| Datablad | 43650 Prod SpecCustom Jumper Part Numbering Guide0430300004 DrawingJumper Wires Length GuideMicro-Fit 3.0™ Datasheet43045 Prod Spec |
| Produktfoto | 0430300004-10-A8-001.jpg , 0430300004-10-A8-002.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Wire Gauge | 28 AWG |
| Serie | Micro-Fit 3.0 43030 |
| Antal rækker | 1 |
| Antal ledere | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde | 10.0" (254.0mm) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Detaljeret beskrivelse | Orange 28 AWG Jumper Lead Socket to Cable (Round) Tin 10.0" (254.0mm) |
| Kontakt Afslut tykkelse | 40.0µin (1.02µm) |
| Kontakt Afslut | Tin |
| Kontakt Slut | Socket to Cable (Round) |
| Farve | Orange |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Affinity Medical Technologies - a Molex company serie elektroniske komponenter. Vi har 130538 stykker Affinity Medical Technologies - a Molex company 0430300004-10-A8 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
0430300004-10-G6 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
10" PRE-CRIMP 1853 GREEN - På lager:
132130
- En del#:
0430300004-10-B1 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
10" PRE-CRIMP 3047 BLACK - På lager:
137111
- En del#:
0430300004-10-B1-D - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
10" PRE-CRIMP 3047 BLACK - På lager:
127600
- En del#:
0430300004-10-A1-D - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
10" PRE-CRIMP 3047 ORANGE - På lager:
112602
- En del#:
0430300004-08-Y8-D - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
8" PRE-CRIMP 3048 YELLOW - På lager:
142734
- En del#:
0430300004-10-A6-D - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
10" PRE-CRIMP 1853 ORANGE - På lager:
122570
- En del#:
0430300004-10-B6-D - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
10" PRE-CRIMP 1853 BLACK - På lager:
117129
- En del#:
0430300004-08-Y6-D - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
8" PRE-CRIMP 1853 YELLOW - På lager:
123818
- En del#:
0430300004-10-G1 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
10" PRE-CRIMP 3047 GREEN - På lager:
158517
- En del#:
0430300004-10-B8-D - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
10" PRE-CRIMP 3048 BLACK - På lager:
112069
- En del#:
0430300004-08-Y8 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
8" PRE-CRIMP 3048 YELLOW - På lager:
160985
- En del#:
0430300004-10-A6 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
10" PRE-CRIMP 1853 ORANGE - På lager:
121331
- En del#:
0430300004-10-B6 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
10" PRE-CRIMP 1853 BLACK - På lager:
144648
- En del#:
0430300004-08-Y6 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
8" PRE-CRIMP 1853 YELLOW - På lager:
138378
- En del#:
0430300004-08-Y1 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
8" PRE-CRIMP 3047 YELLOW - På lager:
145085
- En del#:
0430300004-10-B8 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
10" PRE-CRIMP 3048 BLACK - På lager:
155180
- En del#:
0430300004-10-G1-D - producenter:
Molex, LLC - Beskrivelse:
10" PRE-CRIMP 3047 GREEN - På lager:
139503
- En del#:
0430300004-08-Y1-D - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
8" PRE-CRIMP 3047 YELLOW - På lager:
123399
- En del#:
0430300004-10-A8-D - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
10" PRE-CRIMP 3048 ORANGE - På lager:
118547
- En del#:
0430300004-10-A1 - producenter:
Affinity Medical Technologies - a Molex company - Beskrivelse:
10" PRE-CRIMP 3047 ORANGE - På lager:
148905
