CRD16CM0CB
C&K
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb CRD16CM0CB med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb CRD16CM0CB med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | CRD16CM0CB |
|---|---|
| Fabrikant | C&K |
| Beskrivelse | SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 45 pcs | 90 pcs | |
|---|---|---|---|---|---|
| $1.78 | $1.703 | $1.626 | $1.548 | ||
| 135 pcs | 270 pcs | 540 pcs | 1035 pcs | ||
| $1.393 | $1.239 | $1.20 | $1.084 | ||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | CRD16CM0CB |
|---|---|
| Fabrikant | C&K |
| Beskrivelse | SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 36362 pcs |
| Datablad | CRD Series 10mm Dip Coded Rotary Switches |
| Produktfoto | CRD16CM0CB-001.jpg , CRD16CM0CB-002.jpg |
| Kategori | Skifter |
| Vaskbar | Yes |
| Spændingsbedømmelse | 20VAC/DC |
| Afslutningsstil | PC Pin |
| Serie | CRD |
| Tonehøjde | 0.100" (2.54mm), Full |
| Emballage | Tube |
| Andre navne | *CRD16CM0CB CKN6175 |
| Driftstemperatur | -20°C ~ 85°C |
| Antal positioner | 16 |
| Monteringstype | Through Hole |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Mekanisk liv | 30,000 Steps |
| Længde | 0.393" (10.00mm) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Højde over bord | 0.256" (6.50mm) |
| Funktioner | Process Sealed |
| Elektrisk liv | 20,000 Steps |
| Detaljeret beskrivelse | Dip Switch Hexadecimal Complement 16 Position Through Hole Rotary for Tool Actuator 0.4VA 20VAC/DC |
| Nuværende vurdering | 0.4VA |
| Kontaktmateriale | Beryllium Copper |
| Kontakt Afslut | Gold |
| Kredsløb | Hexadecimal Complement |
| Kropsmateriale | Polyphenylene Sulfide (PPS) |
| Aktuator Type | Rotary for Tool |
| Aktuator niveau | Flush, Recessed |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle C&K serie elektroniske komponenter. Vi har 36362 stykker C&K CRD16CM0CB på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
CRD1616-9W-Z - producenter:
Cirrus Logic - Beskrivelse:
REFERENCE DESIGN FOR CS1616 - På lager:
5009
- En del#:
CRD16CW1CB - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - På lager:
23234
- En del#:
CRD1631-9W-Z - producenter:
Cirrus Logic - Beskrivelse:
REFERENCE DESIGN CS1631 230V - På lager:
4946
- En del#:
CRD16CW1AB - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - På lager:
22035
- En del#:
CRD16CM0SBR - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - På lager:
24521
- En del#:
CRD16RL1AB - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY DIP HEX 0.40VA 20V - På lager:
21751
- En del#:
CRD16CL1AB - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - På lager:
20933
- En del#:
CRD16CM0AB - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - På lager:
24944
- En del#:
CRD16RM0AB - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY DIP HEX 0.40VA 20V - På lager:
28735
- En del#:
CRD16RL1CB - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SWITCH ROTARY DIP HEX 0.40VA 20V - På lager:
21058
- En del#:
CRD16CM0SB - producenter:
C&K - Beskrivelse:
SW ROTARY DIP HEX COMP 0.4VA 20V - På lager:
27613
- En del#:
CRD1630-9W-Z - producenter:
Cirrus Logic - Beskrivelse:
REFERENCE DESIGN CS1630 120V - På lager:
5615
