1459JQCG1
Hammond Manufacturing
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1459JQCG1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb 1459JQCG1 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | 1459JQCG1 |
|---|---|
| Fabrikant | Hammond Manufacturing |
| Beskrivelse | PANEL SIDE 35X16X.05" BE/GY 1/PR |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $27.522 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | 1459JQCG1 |
|---|---|
| Fabrikant | Hammond Manufacturing |
| Beskrivelse | PANEL SIDE 35X16X.05" BE/GY 1/PR |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 1371 pcs |
| Datablad | 1459 Series, Fixed Frame |
| Kategori | Kasser, kabinetter, racks |
| Vægt | 20 lbs (9.1kg) |
| Ventilation | Non-Vented |
| Type | Panel, Side |
| Størrelse / Dimension | 35.200" L x 16.140" W x 0.051" H (894.08mm x 409.96mm x 1.30mm) |
| Forsendelsesinfo | Shipped from Digi-Key |
| Serie | 1459 |
| Materiale | Metal, Steel |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Til brug med / relaterede produkter | 1459J |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Metal, Steel Panel, Side 35.200" L x 16.140" W x 0.051" H (894.08mm x 409.96mm x 1.30mm) Beige, Gray |
| Farve | Beige, Gray |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Hammond Manufacturing serie elektroniske komponenter. Vi har 1371 stykker Hammond Manufacturing 1459JQCG1 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
1459FQCG1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
PANEL SIDE 25X16X.05" BE/GY 1/PR - På lager:
1535
- En del#:
1459JQGY2 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
PANEL SIDE 35X16X0.05" GRAY 1/PR - På lager:
1212
- En del#:
1459MQBK1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
PANEL SIDE 49X16X.05" BLACK 1/PR - På lager:
1218
- En del#:
1459FQLG1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
PANEL SIDE 25X16X0.05" GRAY 1/PR - På lager:
1155
- En del#:
1459MCG1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
RACK STEEL 16.1X21.1X49.2 BE/GY - På lager:
327
- En del#:
1459JQBK1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
PANEL SIDE 35X16X.05" BLACK 1/PR - På lager:
1030
- En del#:
1459FQGY2 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
PANEL SIDE 25X16X0.05" GRAY 1/PR - På lager:
1302
- En del#:
1459JBK1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
RACK STEEL 16.1X21.1X35.2 BLK - På lager:
378
- En del#:
1459MQGY2 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
PANEL SIDE 49X16X0.05" GRAY 1/PR - På lager:
787
- En del#:
1459FQBK1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
PANEL SIDE 25X16X.05" BLACK 1/PR - På lager:
1294
- En del#:
1459JGY2 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
RACK STEEL 16.1X21.1X35.2 GRY - På lager:
408
- En del#:
1459JCG1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
RACK STEEL 16.1X21.1X35.2 BE/GY - På lager:
418
- En del#:
1459JQLG1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
PANEL SIDE 35X16X0.05" GRAY 1/PR - På lager:
1121
- En del#:
1459FLG1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
RACK FRAME - På lager:
435
- En del#:
1459MBK1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
RACK STEEL 16.1X21.1X49.2 BLK - På lager:
327
- En del#:
1459MLG1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
RACK FRAME - På lager:
335
- En del#:
1459JLG1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
RACK FRAME - På lager:
480
- En del#:
1459MQCG1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
PANEL SIDE 49X16X.05" BE/GY 1/PR - På lager:
921
- En del#:
1459MQLG1 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
PANEL SIDE 49X16X0.05"GRAY 1/PR - På lager:
776
- En del#:
1459MGY2 - producenter:
Hammond Manufacturing - Beskrivelse:
RACK STEEL 16.1X21.1X49.2 GRY - På lager:
329

