H5BBT-10103-N9
Hirose
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb H5BBT-10103-N9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb H5BBT-10103-N9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | H5BBT-10103-N9 |
|---|---|
| Fabrikant | Hirose |
| Beskrivelse | JUMPER-H2728TR/C2064N/H2728TR 3" |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | H5BBT-10103-N9 |
|---|---|
| Fabrikant | Hirose |
| Beskrivelse | JUMPER-H2728TR/C2064N/H2728TR 3" |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4155 pcs |
| Datablad | Hook-Up WireDF7 Series |
| Produktfoto | H5BBT-10103-N9.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Serie | DF7 |
| Antal rækker | 1 |
| Antal ledere | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde | 3.00" (76.20mm) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Detaljeret beskrivelse | Brown 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 3.00" (76.20mm) |
| Kontakt Afslut tykkelse | - |
| Kontakt Afslut | Tin |
| Kontakt Slut | Socket to Socket |
| Farve | Brown |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Hirose serie elektroniske komponenter. Vi har 4155 stykker Hirose H5BBT-10103-N9 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
H5BBT-10103-L9 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2064L/H2728TR 3" - På lager:
5069
- En del#:
H5BBT-10103-L7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065L/H2728TR 3" - På lager:
5434
- En del#:
H5BBT-10103-S0 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2040S/H2730TR 3" - På lager:
4772
- En del#:
H5BBT-10103-S9 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2064S/H2728TR 3" - På lager:
5268
- En del#:
H5BBT-10103-R7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065R/H2728TR 3" - På lager:
4338
- En del#:
H5BBT-10103-V2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016V/H2730TR 3" - På lager:
4896
- En del#:
H5BBT-10103-R2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016R/H2730TR 3" - På lager:
3969
- En del#:
H5BBT-10103-N0 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2040N/H2730TR 3" - På lager:
5220
- En del#:
H5BBT-10103-N7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065N/H2728TR 3" - På lager:
4494
- En del#:
H5BBT-10103-L0 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2040L/H2730TR 3" - På lager:
4162
- En del#:
H5BBT-10103-V0 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2040V/H2730TR 3" - På lager:
5722
- En del#:
H5BBT-10103-G7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065G/H2728TR 3" - På lager:
5695
- En del#:
H5BBT-10103-R9 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2064R/H2728TR 3" - På lager:
5787
- En del#:
H5BBT-10103-N2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016N/H2730TR 3" - På lager:
5102
- En del#:
H5BBT-10103-S7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065S/H2728TR 3" - På lager:
4879
- En del#:
H5BBT-10103-L2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016L/H2730TR 3" - På lager:
4102
- En del#:
H5BBT-10103-R0 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2040R/H2730TR 3" - På lager:
5424
- En del#:
H5BBT-10103-G2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016G/H2730TR 3" - På lager:
4058
- En del#:
H5BBT-10103-S2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016S/H2730TR 3" - På lager:
4498
- En del#:
H5BBT-10103-G9 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2064G/H2728TR 3" - På lager:
5599
