H5BBT-10103-W9
Hirose
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb H5BBT-10103-W9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb H5BBT-10103-W9 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | H5BBT-10103-W9 |
|---|---|
| Fabrikant | Hirose |
| Beskrivelse | JUMPER-H2728TR/C2064W/H2728TR 3" |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | H5BBT-10103-W9 |
|---|---|
| Fabrikant | Hirose |
| Beskrivelse | JUMPER-H2728TR/C2064W/H2728TR 3" |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4231 pcs |
| Datablad | Hook-Up WireDF7 Series |
| Produktfoto | H5BBT-10103-W9.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Wire Gauge | 18 AWG |
| Serie | DF7 |
| Antal rækker | 1 |
| Antal ledere | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde | 3.00" (76.20mm) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Detaljeret beskrivelse | White 18 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 3.00" (76.20mm) |
| Kontakt Afslut tykkelse | - |
| Kontakt Afslut | Tin |
| Kontakt Slut | Socket to Socket |
| Farve | White |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Hirose serie elektroniske komponenter. Vi har 4231 stykker Hirose H5BBT-10103-W9 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
H5BBT-10103-S7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065S/H2728TR 3" - På lager:
4879
- En del#:
H5BBT-10103-V7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065V/H2728TR 3" - På lager:
5059
- En del#:
H5BBT-10104-A2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016A/H2730TR 4" - På lager:
4996
- En del#:
H5BBT-10103-Y0 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2040Y/H2730TR 3" - På lager:
4609
- En del#:
H5BBT-10104-B0 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2040B/H2730TR 4" - På lager:
4813
- En del#:
H5BBT-10103-S2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016S/H2730TR 3" - På lager:
4498
- En del#:
H5BBT-10103-V0 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2040V/H2730TR 3" - På lager:
5722
- En del#:
H5BBT-10103-W0 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2040W/H2730TR 3" - På lager:
5737
- En del#:
H5BBT-10103-V2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016V/H2730TR 3" - På lager:
4896
- En del#:
H5BBT-10104-A9 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2064A/H2728TR 4" - På lager:
5806
- En del#:
H5BBT-10103-W2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016W/H2730TR 3" - På lager:
5162
- En del#:
H5BBT-10103-Y2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016Y/H2730TR 3" - På lager:
5261
- En del#:
H5BBT-10103-V9 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2064V/H2728TR 3" - På lager:
5289
- En del#:
H5BBT-10103-Y9 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2064Y/H2728TR 3" - På lager:
5303
- En del#:
H5BBT-10103-Y7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065Y/H2728TR 3" - På lager:
5295
- En del#:
H5BBT-10104-A0 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2040A/H2730TR 4" - På lager:
5089
- En del#:
H5BBT-10104-B2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016B/H2730TR 4" - På lager:
5721
- En del#:
H5BBT-10103-S9 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2064S/H2728TR 3" - På lager:
5268
- En del#:
H5BBT-10103-W7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065W/H2728TR 3" - På lager:
5246
- En del#:
H5BBT-10104-A7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065A/H2728TR 4" - På lager:
5104
