H5BBT-10104-G0
Hirose
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb H5BBT-10104-G0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb H5BBT-10104-G0 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | H5BBT-10104-G0 |
|---|---|
| Fabrikant | Hirose |
| Beskrivelse | JUMPER-H2730TR/C2040G/H2730TR 4" |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | Get a quote | ||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | H5BBT-10104-G0 |
|---|---|
| Fabrikant | Hirose |
| Beskrivelse | JUMPER-H2730TR/C2040G/H2730TR 4" |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 5830 pcs |
| Datablad | Hook-Up WireDF7 Series |
| Produktfoto | H5BBT-10104-G0.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Wire Gauge | 20 AWG |
| Serie | DF7 |
| Antal rækker | 1 |
| Antal ledere | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde | 4.00" (101.60mm) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Detaljeret beskrivelse | Green 20 AWG Jumper Lead Socket to Socket Tin 4.00" (101.60mm) |
| Kontakt Afslut tykkelse | - |
| Kontakt Afslut | Tin |
| Kontakt Slut | Socket to Socket |
| Farve | Green |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Hirose serie elektroniske komponenter. Vi har 5830 stykker Hirose H5BBT-10104-G0 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
H5BBT-10104-L2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016L/H2730TR 4" - På lager:
4164
- En del#:
H5BBT-10104-A2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016A/H2730TR 4" - På lager:
4996
- En del#:
H5BBT-10104-B9 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2064B/H2728TR 4" - På lager:
5071
- En del#:
H5BBT-10104-A0 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2040A/H2730TR 4" - På lager:
5089
- En del#:
H5BBT-10104-L7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065L/H2728TR 4" - På lager:
5673
- En del#:
H5BBT-10104-G7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065G/H2728TR 4" - På lager:
4684
- En del#:
H5BBT-10104-G9 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2064G/H2728TR 4" - På lager:
4873
- En del#:
H5BBT-10104-A7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065A/H2728TR 4" - På lager:
5104
- En del#:
H5BBT-10104-G2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016G/H2730TR 4" - På lager:
5565
- En del#:
H5BBT-10104-N7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065N/H2728TR 4" - På lager:
5000
- En del#:
H5BBT-10103-Y7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065Y/H2728TR 3" - På lager:
5295
- En del#:
H5BBT-10104-L0 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2040L/H2730TR 4" - På lager:
5190
- En del#:
H5BBT-10104-N2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016N/H2730TR 4" - På lager:
4620
- En del#:
H5BBT-10104-L9 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2064L/H2728TR 4" - På lager:
5906
- En del#:
H5BBT-10104-N0 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2040N/H2730TR 4" - På lager:
3985
- En del#:
H5BBT-10104-B2 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2016B/H2730TR 4" - På lager:
5721
- En del#:
H5BBT-10103-Y9 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2064Y/H2728TR 3" - På lager:
5303
- En del#:
H5BBT-10104-B7 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2065B/H2728TR 4" - På lager:
4314
- En del#:
H5BBT-10104-A9 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2728TR/C2064A/H2728TR 4" - På lager:
5806
- En del#:
H5BBT-10104-B0 - producenter:
Hirose - Beskrivelse:
JUMPER-H2730TR/C2040B/H2730TR 4" - På lager:
4813
