X9317TS8Z-2.7
Intersil
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb X9317TS8Z-2.7 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb X9317TS8Z-2.7 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | X9317TS8Z-2.7 |
|---|---|
| Fabrikant | Intersil |
| Beskrivelse | IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | 10 pcs | 100 pcs | ||
|---|---|---|---|---|---|
| $1.805 | $1.622 | $1.329 | |||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | X9317TS8Z-2.7 |
|---|---|
| Fabrikant | Intersil |
| Beskrivelse | IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 25609 pcs |
| Datablad | X9317 |
| Kategori | Integrerede kredsløb (IC'er) |
| Spænding - Supply | 2.7 V ~ 5.5 V |
| Tolerance | ±20% |
| Temperaturkoefficient (Typ) | ±300 ppm/°C |
| Taper | Linear |
| Leverandør Device Package | 8-SOIC |
| Serie | XDCP™ |
| Modstand - Visker (Ohms) (Typ) | 400 |
| Modstand (ohm) | 100k |
| Emballage | Tube |
| Pakke / tilfælde | 8-SOIC (0.154", 3.90mm Width) |
| Driftstemperatur | 0°C ~ 70°C |
| Antal vandhaner | 100 |
| Antal kredsløb | 1 |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Hukommelsestype | Non-Volatile |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| grænseflade | Up/Down (U/D, INC, CS) |
| Funktioner | - |
| Detaljeret beskrivelse | Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC |
| Konfiguration | Potentiometer |
| Basenummer | X9317 |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Intersil serie elektroniske komponenter. Vi har 25609 stykker Intersil X9317TS8Z-2.7 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
X9317TS8IZ-2.7T1 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - På lager:
5380
- En del#:
X9317TS8I-2.7 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - På lager:
5174
- En del#:
X9317TS8-2.7T2 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - På lager:
4452
- En del#:
X9317TV8IT1 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - På lager:
4831
- En del#:
X9317TV8I-2.7T2 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - På lager:
4866
- En del#:
X9317TS8I-2.7T1 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - På lager:
5369
- En del#:
X9317TV8-2.7T2 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - På lager:
4528
- En del#:
X9317TV8-2.7 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - På lager:
4013
- En del#:
X9317TS8-2.7T1 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - På lager:
5978
- En del#:
X9317TS8IZ - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - På lager:
4352
- En del#:
X9317TS8I-2.7T2 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - På lager:
5407
- En del#:
X9317TS8IZ-2.7 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - På lager:
4966
- En del#:
X9317TV8I-2.7 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - På lager:
5694
- En del#:
X9317TV8I-2.7T1 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - På lager:
4827
- En del#:
X9317TV8-2.7T1 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8TSSOP - På lager:
5510
- En del#:
X9317TS8Z-2.7T1 - producenter:
Intersil - Beskrivelse:
IC XDCP 100TAP 100K 3WIRE 8-SOIC - På lager:
5754

