OD4010-12HHSS01A
Orion Fans
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb OD4010-12HHSS01A med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb OD4010-12HHSS01A med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | OD4010-12HHSS01A |
|---|---|
| Fabrikant | Orion Fans |
| Beskrivelse | FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 520 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $2.208 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | OD4010-12HHSS01A |
|---|---|
| Fabrikant | Orion Fans |
| Beskrivelse | FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 13996 pcs |
| Datablad | AC,DC Part Number GuideOD4010 Series DatasheetOrion Fan CatalogCircuit Diagrams |
| Produktfoto | OD4010-12HHSS01A.jpg |
| Kategori | Fans, Thermal Management |
| Bredde | 10.50mm |
| Vægt | - |
| Spændingsområde | 7 ~ 14VDC |
| Spændingsvurdering | 12VDC |
| Afslutning | 3 Wire Leads |
| Statisk tryk | - |
| Størrelse / Dimension | Square - 40mm L x 40mm H |
| Serie | OD4010 |
| RPM | - |
| Andre navne | OD4010-12HHSS01AX OD401012HHSS01A |
| Driftstemperatur | -4 ~ 176°F (-20 ~ 80°C) |
| Støj | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Materiale - Ramme | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Materiale - Blad | Polybutylene Terephthalate (PBT), Fiberglass Reinforced |
| Levetid @ Temp. | 30000 Hrs @ 45°C |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Ingress Protection | - |
| Funktioner | Speed Sensor (Tach) |
| Fan Type | Tubeaxial |
| Nuværende vurdering | - |
| Bearing Type | Sealed Sleeve |
| Godkendelser | cURus, TUV |
| Luftstrøm | - |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Orion Fans serie elektroniske komponenter. Vi har 13996 stykker Orion Fans OD4010-12HHSS01A på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
OD4010-12LB01A - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
8735
- En del#:
OD4010-12HS - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
15681
- En del#:
OD4010-12HS02A - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
9528
- En del#:
OD4010-12HHSS02A - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
15467
- En del#:
OD4010-12HHSS - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
21657
- En del#:
OD4010-12HSS - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
25850
- En del#:
OD4010-12HS01A - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
11885
- En del#:
OD4010-12LB02A - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
10373
- En del#:
OD4010-12HB01A - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
9388
- En del#:
OD4010-12LB - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
14012
- En del#:
OD4010-12HSS02A - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
17865
- En del#:
OD4010-12HHB02A - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
10819
- En del#:
OD4010-12HHS02A - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
11108
- En del#:
OD4010-12HSS01A - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
14438
- En del#:
OD4010-12HHB - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
14482
- En del#:
OD4010-12HB - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
12975
- En del#:
OD4010-12HHS01A - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
11315
- En del#:
OD4010-12HB02A - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
10320
- En del#:
OD4010-12HHS - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
13655
- En del#:
OD4010-12HHB01A - producenter:
Orion Fans - Beskrivelse:
FAN AXIAL 40X10.5MM 12VDC WIRE - På lager:
8829
