N306-010
Tripp Lite
Billeder er kun til reference.
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N306-010 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Se produktspecifikationer for produktdetaljer.
Køb N306-010 med tillid fra Components-Store.com, 1 års garanti
Anmode om et tilbud
| Varenummer | N306-010 |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Referencepris (i amerikanske dollars) | 1 pcs | ||||
|---|---|---|---|---|---|
| $7.336 | |||||
- Produktparameter
- Relaterede produkter
- Relaterede nyheder
- Datablad
Product parameter
| Varenummer | N306-010 |
|---|---|
| Fabrikant | Tripp Lite |
| Beskrivelse | CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 10' |
| Blyfri Status / RoHS Status | Blyfri / RoHS-kompatibel |
| Mængde til rådighed | 4813 pcs |
| Datablad | N306-010 Datasheet |
| Produktfoto | N306-010.jpg |
| Kategori | Kabelmontage |
| Type | Multimode, Duplex |
| Serie | - |
| Retur tab | - |
| Vurderinger | FDDI, OFNR |
| Driftstemperatur | - |
| Fugtfølsomhedsniveau (MSL) | 1 (Unlimited) |
| Længde - Samlet | 10.0' (3.1m) |
| Blyfri Status / RoHS Status | Lead free / RoHS Compliant |
| Jakke (Isolering) Materiale | Poly-Vinyl Chloride (PVC) |
| Indsætnings tab | 0.20dB |
| Fiber Type | 62.5/125 |
| Funktioner | Riser, Zipcord |
| Detaljeret beskrivelse | Cable Fiber Optic SC Duplex To SC Duplex 62.5/125 10.0' (3.1m) |
| Farve - stik | Beige |
| Farve - Kabel | Orange |
| Kabel Type | Twin Zip |
| Kabeldiameter | - |
| Bend Radius | - |
| 2. Connector | SC Duplex |
| 1. konnektor | SC Duplex |
Components-Store.com er en pålidelig strømforsyningsdistributør af elektroniske komponenter. Vi specialiserer os i alle Tripp Lite serie elektroniske komponenter. Vi har 4813 stykker Tripp Lite N306-010 på lager nu tilgængelig. Anmod om et citat fra distributør af elektronik komponenter på Components-Store.com, vores salgsteam kontakter dig inden for 24 timer.
RFQ Email: info@Components-Store.com
RFQ Email: info@Components-Store.com
Relaterede produkter
- En del#:
N308-006 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - På lager:
4550
- En del#:
N306-25M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 25M - På lager:
1959
- En del#:
N306-05M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - På lager:
4438
- En del#:
N306-30M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 100FT - På lager:
1924
- En del#:
N306-04M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 4M - På lager:
4817
- En del#:
N304-30M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 100FT - På lager:
1925
- En del#:
N306-15M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 50M - På lager:
2783
- En del#:
N306-46M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 150FT - På lager:
1782
- En del#:
N306-100M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 328FT - På lager:
764
- En del#:
N306-006 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 6' - På lager:
5415
- En del#:
N304-10M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 33FT - På lager:
3432
- En del#:
N304-025 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 25' - På lager:
3874
- En del#:
N306-07M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 23' - På lager:
4099
- En del#:
N304-05M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 16' - På lager:
4651
- En del#:
N306-001 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
DUPLEX FIBER PATCH CABLE 1' - På lager:
6135
- En del#:
N308-003 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - På lager:
5518
- En del#:
N304-06M - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 20' - På lager:
3883
- En del#:
N306-003 - producenter:
Tripp Lite - Beskrivelse:
CABLE FIBER OPTIC DUPLEX 3' - På lager:
6656
